Oldalak

2013. 06. 09.

Futóverseny

Szép nap volt, igazi nyári nap. Kicsi nevezett a  20. K&H  felmaratón váltó futásra(Decathlon csapat), és csomagmegőrzésre invitált minket, no meg némi drukkolásra.
Nehéz volt parkolót találni, de csak sikerült a helyszíntől nem messze. Kisétáltunk keresve a csapatot, rövid várakozás és szemle után megleltük egymást.
Jó  volt a szervezés, tényleg minden van már, ami ekkora sportoló tömeget ki kell, hogy szolgáljon.
A rendkívüli árvízi helyzetben a  megnehezedett közlekedési lehetőségek miatt megváltoztatják az esemény útvonalát.
Az eredeti Dózsa György út és Andrássy úti szakaszokat törölték és csak a Városliget jelentette a versenypályát. Az útvonal az eredeti 7032 m-es kör helyett rövidebb, 5274 méterre csökkent.
Felmaratón váltók  10.30 órakor kezdték a futás.
Kicsi második tagja a volt a csapatnak, és szépen helyt állt, 24 perccel ért célhoz, adta át  stafétabotot.
Meleg volt, mesélte izzasztó forróság volt az aszfalton, szerencsére sok hűsítő állomás állt fel a pálya szélén.